Contactpersonen

 

In dit overzicht zie je alle contactpersonen van de PvCF.
Zij kunnen informatie verstrekken over de PvCF én hand- en spandiensten verlenen op het gebied van computergebruik
thuis. 
Bij vragen kun je de contactpersoon bij jou in de buurt benaderen maar ook andere contactpersonen.


André Fluitman
fluitman@pvcf.nl
K (088) 154 70 81
P (06) 18 60 36 10

Henk Barelts
barelts@pvcf.nl
06 1860 34 99

Ted Passenier
K (06) 53 32 19 68
P (072) 57 25 801

L.H.W. Pouw
pouw@pvcf.nl
K (088) 15201 75
P (036) 532 02 93

Gerard Vilsterman
vilsterman@pvcf.nl
K (06) 1860 77 43

Jelle Hofstee
Hofstee@pvcf.nl
M (06) 1508 94 80
P (0548) 61 89 43

Hans te Voert
tevoert@pvcf.nl
K (088) 152 23 93

Peter Blasius
kerndepartement@pvcf.nl
K (070) 342 85 84

Jan Eikelenboom
eikelenboom@pvcf.nl
K (088) 15 50 632

Jan Jonker
P (0172) 41 76 95

Hans Swinkels
swinkels@pvcf.nl
P (0182) 528254

Gerard Werter
werter@pvcf.nl
P (0316) 33 15 92

Jan Chris Klein Essink
jan.chris@pvcf.nl
P (026) 325 80 77

Henri Hoenderboom
hoenderboom@pvcf.nl
K (088) 158 16 57

Ton van Haren
vanharen@pvcf.nl
K (088) 154 93 44

P.W.J. van Oosterhout
oosterhout@pvcf.nl
K (088) 1570 675
K (06) 212 86 025

R.E.A.M. de Wijs
K (088) 1570 617

André de Waal
dewaal@pvcf.nl
K (088) 153 35 84
K (06) 524 865 15

Emiel Rienks
P (06) 468 390 80
P (0165) 31 43 98

P.W.J. van Oosterhout
oosterhout@pvcf.nl
K (088) 1570 675
K (06) 212 86 025

Jaap Timmer
timmer@pvcf.nl
P (06) 1860 13 25

Kees Close
close@pvcf.nl
P (06) 2951 75 76

Christ Willems
K (06) 5253 42 38
P (003289) 75 49 00

Gerard van Gestel
vangestel@pvcf.nl
K (088) 154 43 94
K (06) 2188 37 28
P (077) 351 03 04

Rob Hendriks
hendriks@pvcf.nl
K (088) 15 38 325

Kees de Jonge
deJonge@pvcf.nl
K (030) 275 76 08
P (0346) 58 05 42

Kees Zweerus
K (055) 528 30 91
P (06) 2900 38 09